خدمات پشتیبانی دیاکو سیستم یکی از مراحل اصلی چرخه‌ی حیات محصولات و پل ارتباطی پایدار ما با مشتریان است. پس از انتخاب یک حصول خوب بیشترین دغدغه مشتریان خدمات پس از فروش و یا نگهداری و پشتیبانی نرم افزار است .تربیت یک تیم مجرب و متخصص با ویژگی های اخلاقی و رفتاری مناسب که بتواند با حفظ حرمت و ایجاد اعتماد و آرامش خاطر برای مشتریان ، پاسخگوی مشکلات و ابهامات باشد از جمله برنامه هایی است که همواره در دستور کار شرکت دیاکو سیستم بوده است .
انتظارات شما پس از استفاده از امکانات نرم افزاری سیستم های یکپارچه و فرایندگرا ، تغییر می یابد و کارشناسان پشتیبانی ما آماده اند تا پاسخگوی این انتظارات رشد یافته باشند. افزون بر ارائه خدمات پشتیبانی فنی از سیستم ها ، با استفاده از نسخه های به روز شده ی نرم افزارهای دیاکو سیستم ، با ایجاد هر گونه تغییر در قوانین جاری ، مالیاتی ، بیمه و کار کشور ، تنطیمات لازم برای هماهنگی با این تغییرات در سیستم های شما اعمال می گردد.

رفع ابهام کاربران بصورت تلفنی / حضوری / از راه دور
به محض تماس مشتری و درخواست ارائه خدمات ، بصورت در لحضه اقدام به رفع ابهام یا سوال مشتری از طریق ارتباط تلفنی یا اتصال از راه دور به سیستم مشتری می گردد. بطور میانگین در زمانی حداکثر تا ۲۰ دقیقه به ۸۰ درصد از درخواست های مشتریان پاسخ مناسب ارائه می شود. در صورتیکه نیاز مشتری بگونه ای باشد که نیاز بحضور کارشناسان این واحد را داشته باشد در اولین فرصت ممکن ( ۹۰ درصد درخواست ها زیر یک روز کاری ) ، کارشناسان مجرب این واحد اقدام بحضور در محل مشتری و رفع نیاز ایشان خواهند نمود.